Program Money S3

Čo je účtovný program Money S3?

Účtovný program Money S3 je veľmi obľúbený aj pre svoj prívetivý vzhľad a jednoduché ovládanie. Je jednoduchý a rýchly a ponúka všetky potrebné moduly: podvojné i jednoduché účtovníctvo, adresár, fakturáciu, sklady, objednávky, mzdy a personalistiku. Váš čas ušetrí vďaka homebankingu a tiež prepojením s registračnými pokladnicami, a internetovými obchodmi. Money S3 patrí medzi najrozšírenejšie pre malé a stredné firmy na Slovensku.

Účtovný program Money S3 využíva široké spektrum spokojných zákazníkov. Živnostníci, obchodníci, firmy poskytujúce služby, servisy a opravovne, účtovníci a daňoví poradcovia. Ponúkame aj varianty Money S3 pre neziskové organizácie a školy. Všetko pri veľmi dobrom pomere cena-výkon, so zabezpečenou servisnou sieťou po celom území SR a pravidelnou legislatívnou aktualizáciou.

Money si môžete vyskúšať na 1 mesiac zadarmo

Stiahnuť ZADARMO!


Money S3 je možné rozšíriť užitočnými doplnkami a modulmi. Napríklad Kniha jázd a Cestovné náhrady (vrátane spätného generovania jázd) uľahčí prácu každému zákazníkovi. Pre účtovné firmy je určený modul Účtovná centrála pre prenášanie dokladov od klientov.

5 dôvodov, ktoré hovoria pre Money S3

  1. Kvalitné jednoduché aj podvojné účtovníctvo.
  2. Prepojené sklady, objednávky, majetok, mzdy a personalistika
  3. Bezplatná technická podpora cez telefón aj cez internet
  1. Pravidelná aktualizácia podľa novej legislatívy
  2. Celý rad nadštandardných rozširujúcich modulov